Moduł Keystone

Moduł Keystone

Posted on : by : Serwisant

Moduł Keystone jest z powodzeniem wykorzystywany do budowy punktów krosowych w danych instalacjach i nieekranowanych gniazd abonenckich. Może być urządzeniem beznarzędziowym, co jest sporym atutem. Czym cechuje się moduł Keystone RJ45? Jakie właściwości posiada?

Moduł Keystone Moduł Keystone powinien być łatwo do zamontowania, co wpłynie na komfort użytkownika. Warto dobrać uniwersalne mocowanie, co wpłynie na sprawny montaż w puszkach podłogowych i naściennych lub w panelach krosowych. Urządzenie posiada specjalnie opracowany kształt kabla, który ma za zadanie zapewniać minimalny rozplot. Mile widziane jest kolorowe kodowanie w złączach szczelnikowych, co zagwarantuje prawidłową instalację w każdej sekwencji. Co ciekawe, w tym przypadku zazwyczaj nie jest wymagane korzystanie z narzędzi uderzeniowych.  Moduł Keystone RJ45 Moduł Keystone RJ45 jest przeznaczony do zabudowy modularnej i wyposażania pustych patchpaneli. Ciekawym rozwiązaniem jest zamontowanie sprzętu w adaptery, które wymagają umieszczenia w ramki wyposażone w supporty. Inną opcją jest montaż w:

Moduł Keystone
  • kolumnach, jakie są wysuwane z blatu,
  • puszkach przypodłogowych,
  • listwach,
  • korytach naściennych.

Postawić możemy na uniwersalny rozmiar modułu, dzięki czemu zastosujemy go w wielu systemach modułowych. Podczas zakupu zwróćmy uwagę na dobrą jakość produktu i solidne wykonanie. W tym przypadku dobrym pomysłem jest postawienie na renomowanych producentów, którzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienta. Nowoczesne rozwiązania dają wiele korzyści.