Lenovo k5 etui na telefon z kolekcji ultra slim

Posted on : by : Serwisant

Dużą popularnością wśród pokrowców na telefon, cieszą się super cienkie etui wykonane z przezroczystego sylikonu. Również do modelu Lenovo k5 etui jest dostępne w tym typie na .

Etui Ultra Slim

Dla telefonu Lenovo K5 etui ultra slim to „plecy” wykonane z wysoko jakościowego materiału TPU, dzięki czemu pokrowiec jest elastyczny i wytrzymały. Ultra cienka obudowa ma wiele zalet. Po pierwsze jest przeznaczona do tego konkretnego modelu, więc posiada wycięcia w odpowiednich miejscach. Dzięki idealnemu dopasowaniu, telefon nie przemieszcza się, dobrze trzyma się w pokrowcu i jest w pełni zabezpieczony.

Poza tym rozmieszczone wewnątrz etui wypustki zapewniają równomierne odprowadzanie ciepła, a tym samym zapobiegają przegrzewaniu się smartfona. Lekko podwyższony rant etui chroni ekran telefonu jeśli położymy go wyświetlaczem do dołu.

Przezroczysty wzór

Przezroczysty model silikonowego etui nadaje się dla osób ceniących prostotę. Nie ingeruje on w design urządzenia i w pełni oddaje jego wygląd. Dzięki zastosowaniu cienkiej warstwy silikonu nie powiększa optycznie smartfona, a jednocześnie dobrze go zabezpiecza.

Taki model etui jest bardzo uniwersalny, a tym samym dobrze nadaje się na prezent z różnych okazji. Oczywiście etui z serii Ultra slim dostępne są też w innych kolorach, ale wybierając jakieś na prezent trzeba wtedy konkretnie znać preferencje osoby obdarowywanej i łatwiej o nietrafiony prezent.