toner hp laserjet pro m15w

Canon PIXMA TS705 – wielofunkcjonalność w kompaktowym wydaniu

Posted on : by : Serwisant

Drukarka szybko drukuje zarówno dokumenty czarno-białe, jak i kolorowe, a koszt jednego wydruku jest całkiem niski w porównaniu z innymi modelami na rynku.

Canon PIXMA TS705

  • Szybka i kompaktowa drukarka – niezależnie od koloru dokumentu.
  • Niski koszt wydruku
  • Połączenie WI-FI ze smartfonem pozwala na szybki wydruk zdjęć i dokumentów.

Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć o drukarce PIXMA TS705, jest to, że jest to urządzenie do pracy dorywczej, które może drukować stosunkowo szybko w porównaniu z podobnymi cenowo modelami dostępnymi na rynku. Jeśli chodzi o szybkość, Canon zdecydowanie dostarcza dobry produkt.

Drukarka akceptuje materiały o różnych rozmiarach i fakturach! Takie jak papier, płyty CD i naklejki na paznokcie – w przypadku tych ostatnich można korzystać z aplikacji Canon Nail Sticker Creator. Można także użyć jadalnych tuszy, jest to zatem idealna drukarka dla cukierników i pracowników kreatywnych. Urządzenie jest stosunkowo małe i kompaktowe jak na drukarkę o takiej funkcjonalności, dzięki czemu bez problemu zmieści się na większości stanowisk pracy. Urządzenie obsługuje także asystentów głosowych Alexa i Google Assistant, którzy mogą wydawać różne polecenia związane z drukowaniem.

canon pixma ts705

Indywidualne wkłady atramentowe

Kolejną zaletą drukarki PIXMA TS705 jest to, że nie trzeba wymieniać wkładów atramentowych tylko dlatego, że skończył się jeden kolor. Wkłady są pojedyncze, więc można łatwo wymienić tylko jeden pusty wkład bez konieczności wymiany całego urządzenia, co jest zdecydowanie również tańsze w użytkowaniu.